Producenci
Brother QL-1100C drukarka etykiet bezpośrednio termiczny 300 x 300 DPI 110 mm/s Przewodowa
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Konstrukcja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Typ ekranu | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,35 kg |
| Wysokość produktu | 250 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Windows 8 Windows 7 Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.2 Jaguar Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.5 Leopard Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 10.4 Tiger Mac OS X 10.3 Panther Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Wydajność | |
| Języki opisu strony | PDF 1.7 |
| Wbudowane kody kreskowe | EAN13 CODABAR (NW-7) Code 128 (A/B/C) EAN8 Code 39 Code 93 GS1 DataBar Limited GS1 DataBar Expanded Stacked GS1 DataBar POSTNET EAN128 GS1 DataBar Truncated MaxiCode Macierz danych QR Code PDF417 UPC-A GS1 DataBar Omnidirectional GS1 DataBar Expanded UPC-E AZTECCODE GS1 DataBar Stacked Omnidirectional |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 6 MB |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,25 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wi-Fi | Nie |
| Port USB | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Przechowywanie części zamiennych | 5 lat(a) |
| Prędkość drukowania | |
| Styl tekstu | Shadow light Surround Normalny Linie poziome Pogrubiony Italski Invert Shadow |
| Wyrównanie tekstu | Centralny, Justify, Lewy, Prawy |
| Drukowanie w pionie | Tak |
| Kolor | Nie |
| Technologia druku | bezpośrednio termiczny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Maksymalna rozdzielczość | 300 x 300 DPI |
| Prędkość druku | 110 mm/s |
| Maksymalna szerokość drukowania | 10,2 cm |
| Dane logistyczne | |
| Wysokość brutto palety | 17,4 cm |
| Produktów na palecie | 72 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 4 szt. |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 24 szt. |
| Waga brutto palety | 256,1 kg |
| Obsługa papieru | |
| Maksymalna długość etykiety | 3 m |
| Maksymalna szerokość etykiety | 10,4 cm |
Gwarancja 24 miesiące