Producenci
Brother QL-1110NWB drukarka etykiet bezpośrednio termiczny 300 x 300 DPI 110 mm/s Przewodowy i Bezprzewodowy Przewodowa sieć LAN DK Wi-Fi Bluetooth
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Konstrukcja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Typ ekranu | Nie |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,37 kg |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Wysokość produktu | 245 mm |
| Głębokość produktu | 295 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 x64 Windows 7 Home Premium x64 Windows 8 Enterprise Windows 7 Professional x64 Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 7 Enterprise x64 Windows 7 Home Basic Windows 8 Windows 8.1 Enterprise Windows 8.1 Pro x64 Windows 7 Professional Windows 7 Enterprise Windows 7 x64 Windows 8.1 Enterprise x64 Windows 10 Windows 8 Enterprise x64 Windows 10 Pro x64 Windows 7 Home Premium Windows 8 x64 Windows 10 IOT Core Windows 7 Starter x64 Windows 8.1 Windows 8 Pro x64 Windows 8.1 Pro Windows 10 Home Windows 7 Home Basic x64 Windows 7 Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Home x64 Windows 7 Ultimate x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2008 R2 Windows Server 2012 R2 Windows Server 2008 Windows Server 2016 Windows Server 2012 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android iOS |
| Wydajność | |
| Wielkość pamięci flash | 7,8 MB |
| Wbudowane kody kreskowe | CODABAR (NW-7) ISBN-5 PDF417 UPC-A MaxiCode Macierz danych Code-128 Codabar Library ISBN-2 EAN13 QR Code UPC-E IMB Code 39 AZTECCODE ITF EAN8 POSTNET EAN128 ITF-25 |
| Typ taśmy | DK |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,27 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny, USB |
| Zestaw oprogramowania deweloperskiego (SDK) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Bluetooth | Tak |
| Profile Bluetooth | SPP BIP HCRP OPP |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Pamięć etykiet | 255 etykiet |
| Przechowywanie części zamiennych | 5 lat(a) |
| Prędkość drukowania | |
| Kolor | Nie |
| Technologia druku | bezpośrednio termiczny |
| Maksymalna szerokość drukowania | 10,2 cm |
| Prędkość druku | 110 mm/s 69 lpm |
| Minimalna długość druku | 2,54 cm |
| Maksymalna rozdzielczość | 300 x 300 DPI |
| Drukowanie w pionie | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Produktów na palecie | 72 szt. |
| Wysokość brutto palety | 17,4 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 4 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 24 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Waga brutto palety | 255,1 kg |
| Obsługa papieru | |
| Maksymalna długość etykiety | 3 m |
| Auto-cutter | Tak |
| Maksymalna szerokość etykiety | 10,4 cm |
Gwarancja 24 miesiące