Producenci
Brother QL-1110NWBC Drukarka etykiet
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Typ ekranu | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 222 mm |
| Wysokość produktu | 194,8 mm |
| Waga produktu | 1,71 kg |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Wydajność | |
| Druk w pionie | Tak |
| Style czcionek | Helsinki, Brussels, Letter Gothic Bold, San Diego, Brougham |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Pozycja etykiety | Pion/poziom |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 6 MB |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Cechy szczególne | bazy danych(csv, Access, Excel), stempel daty i godziny, style czcionki: Pogrubienie, Linie poziome, Odwrócenie, Kursywa, Normalna, Cień, Jasność cienia, Otoczenie, ramki 126 |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Port USB | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Prędkość druku | 110 mm/s |
| Maksymalna rozdzielczość | 300 x 300 DPI |
| Technologia druku | bezpośrednio termiczny/termotransferowy |
| Druk odwrócony | Tak |
| Minimalna długość druku | 101,6 cm |
| Kolor | Nie |
| Maksymalna szerokość etykiety | 10,4 cm |
| Maksymalna szerokość drukowania | 10,4 cm |
Gwarancja 24 miesiące