Producenci
Brother QL-600RXX1 drukarka etykiet bezpośrednio termiczny 300 x 600 DPI 71 mm/s Przewodowa DK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Czerwony Biały |
| Typ ekranu | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 262 mm |
| Wysokość produktu | 303 mm |
| Szerokość produktu | 195 mm |
| Waga produktu | 1,49 kg |
| Wydajność | |
| Wbudowane kody kreskowe | ISBN-5 MaxiCode Macierz danych EAN13 QR Code GS1 DataBar Limited ISBN-2 EAN8 GS1-128 CODABAR (NW-7) PDF417 UPC-A IMB UPC-E Code 39 ITF Code 93 Micro QR Code |
| Typ taśmy | DK |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,15 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw oprogramowania deweloperskiego (SDK) | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Obsługa języków | Niemiecki Bułgarski Portugalski Czeska Fiński Węgierska Rumuński koreańska Włoski Słoweńska Duński Słowacki Szwedzki Norweski Chińska tradycyjna Turecka Rosyjski Tajska Holenderski Francuska Hiszpański Japońska Chińska uproszczona Polski Arabska |
| Ilość formatów etykiet | 9999 |
| Liczba kadrów | 126 |
| Data i czas drukowania | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Maksymalna szerokość drukowania | 6,1 cm |
| Prędkość druku | 71 mm/s 44 lpm |
| Technologia druku | bezpośrednio termiczny |
| Maksymalna wysokość druku | 5,9 cm |
| Maksymalna długość nośnika | 1 m |
| Wyrównanie tekstu | Centralny, Justify, Lewy, Prawy |
| Minimalna długość druku | 1,27 cm |
| Styl tekstu | Shadow light Surround Normalny Linie poziome Pogrubiony Italski Invert Shadow |
| Kolor | Nie |
| Maksymalna rozdzielczość | 300 x 600 DPI |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Drukowanie w pionie | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Obsługa papieru | |
| Maksymalna szerokość etykiety | 6,2 cm |
| Maksymalna długość etykiety | 3 m |
Gwarancja 24 miesiące