Producenci
Brother QL-810W drukarka etykiet bezpośrednio termiczny Kolor 300 x 600 DPI 176 mm/s Przewodowy i Bezprzewodowy DK Wi-Fi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Moc | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 185 mm |
| Waga produktu | 2,25 kg |
| Wysokość produktu | 230 mm |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Wydajność | |
| Liczba styli | 8 |
| Typ taśmy | DK |
| Języki opisu strony | ESC P Raster_P |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WEP EAP-TLS AES TKIP PEAP EAP-TTLS LEAP WPA-PSK WPA2-PSK EAP-FAST |
| Wbudowane kody kreskowe | Code 93 Code 39 CODABAR (NW-7) Code 128 (A/B/C) EAN8 MaxiCode PDF417 EAN13 UPC-E QR Code GS1 DataBar Limited ISBN-2 Micro QR Code GS1 DataBar Macierz danych ITF-25 GS1 DataBar Expanded GS1-128 MicroPDF417 POSTNET EAN128 ISBN-5 UPC-A |
| Wielkość pamięci flash | 6 MB |
| Detekcja rozmiaru taśmy | Tak |
| Liczba czcionek | 5 |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 232 mm |
| Głębokość opakowania | 184 mm |
| Szerokość opakowania | 298 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,67 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny, USB |
| Porty i interfejsy | |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| Port USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wi-Fi | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Technologie mobilnego wydruku | Apple AirPrint |
| Pozostałe funkcje | |
| Liczba kadrów | 126 |
| Data i czas drukowania | Tak |
| Obsługa języków | Norweski Polski Turecka Rosyjski Portugalski Niemiecki Angielski Chińska uproszczona Duński Szwedzki Czeska Fiński Węgierska Włoski Holenderski Francuska Hiszpański Japońska |
| Pamięć etykiet | 99 etykiet |
| Liczba języków | 18 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Przechowywanie części zamiennych | 5 lat(a) |
| Prędkość drukowania | |
| Wyrównanie tekstu | Centralny, Lewy |
| Drukowanie w pionie | Tak |
| Prędkość druku | 110 lpm 176 mm/s |
| Minimalna długość druku | 100 cm |
| Druk odwrócony | Tak |
| Kolor | Tak |
| Technologia druku | bezpośrednio termiczny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Czerwony |
| Maksymalna rozdzielczość | 300 x 600 DPI |
| Maksymalna szerokość drukowania | 5,8 cm |
| Dane logistyczne | |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 6 szt. |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 36 szt. |
| Waga brutto palety | 328,3 kg |
| Wysokość brutto palety | 16,5 cm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Produktów na palecie | 108 szt. |
| Obsługa papieru | |
| Maksymalna długość etykiety | 4 m |
| Maksymalna szerokość etykiety | 6,2 cm |
| Auto-cutter | Tak |
Gwarancja 24 miesiące