Producenci
Brother RJ-4230B drukarka POS 203 x 203 DPI Przewodowy i Bezprzewodowy bezpośrednio termiczny Drukarek mobilnych
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 8 szt. |
| Cechy | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Pamięć RAM | 0,256 GB |
| Wielkość pamięci flash | 64 MB |
| Konstrukcja | |
| Typ ekranu | LCD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie wejściowe AC | 110/220 V |
| Rodzaj zasilania | Bateria, DC |
| Czas ładowania | 4 h |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 187 mm |
| Głębokość produktu | 247 mm |
| Waga produktu | 700 g |
| Szerokość produktu | 121 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 55 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Education x64 Windows 7 Professional x64 Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Enterprise Windows 10 Home x64 Windows 7 Ultimate x64 Windows 8.1 Enterprise x64 Windows 10 Windows 8 Enterprise x64 Windows 10 Pro x64 Windows 7 Home Premium Windows 8.1 x64 Windows 7 Home Premium x64 Windows 8 Enterprise Windows 8.1 Windows 8 Pro Windows 7 Professional Windows 7 Enterprise Windows 7 x64 Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 7 Enterprise x64 Windows 7 Home Basic Windows 8 Windows 8.1 Enterprise Windows 8.1 Pro x64 Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 8 x64 Windows 10 IOT Core Windows 7 Starter x64 Windows 8 Pro x64 Windows 10 Home Windows 7 Home Basic x64 Windows 7 |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,28 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Standardowe interfejsy | USB 2.0 Bluetooth NFC |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Złącze USB | Mini-USB Type-B |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Profile Bluetooth | GATT SPP HCRP OPP |
| NFC | Tak |
| Port USB | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Pozostałe funkcje | |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Prędkość drukowania | 5 ips |
| Maksymalna rozdzielczość | 203 x 203 DPI |
| Prędkość druku | 127 mm/s |
| Technologia druku | bezpośrednio termiczny |
| Model | Drukarek mobilnych |
| Dane logistyczne | |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 56 szt. |
| Wysokość brutto palety | 16,6 cm |
| Waga brutto palety | 244,2 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Warstwy na paletę | 7 szt. |
| Produktów na palecie | 168 szt. |
| Obsługa papieru | |
| Obsługuje szerokość papieru | 45 - 113 mm |
| Maksymalna długość nośników | 3 m |
| Maksymalna średnica rolki | 5,8 cm |
| Maksymalna szerokość drukowania | 10,4 cm |
Gwarancja 24 miesiące