Producenci
Brother TC-4100 Część zamienna i akcesorium do drukarki/skanera Łącznik tacy wieżowej 1 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 14 szt. |
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Cechy | |
| Model | Łącznik tacy wieżowej |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Kompatybilność urządzenia | Wielofunkcyjny |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kolor produktu | Biały |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 232 mm |
| Waga produktu | 6,03 kg |
| Szerokość produktu | 576 mm |
| Wysokość produktu | 617 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,5 kg |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Produktów na palecie | 14 szt. |
| Wysokość brutto palety | 17,6 cm |
| Waga brutto palety | 137 kg |
| Warstwy na paletę | 7 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 2 szt. |
Gwarancja 24 miesiące