Producenci
Brother TD-2125N drukarka etykiet bezpośrednio termiczny 203 x 203 DPI 152,4 mm/s Przewodowa Przewodowa sieć LAN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Typ ekranu | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 265 mm |
| Waga produktu | 1,33 kg |
| Głębokość produktu | 284 mm |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS 11.0 iOS 11.0 iOS 12 Android 6.0 Android 12.0 iOS 10.0 Android 11.0 Android 5.0 Android 5.0 iOS 9.0 iOS 9.0 iOS 9.0 iOS 9.0 Android 9.0 Android 10.0 Android 10.0 Android 7.0 Android 7.0 Android 7.0 Android 8.0 Android 8.0 iOS 14 iOS 14 iOS 15 iOS 13 iOS 13 |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2012 Windows Server 2019 Windows Server 2012 R2 Windows Server 2022 Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Windows 10 Windows 8 Windows 11 |
| Wydajność | |
| Języki opisu strony | ESC P |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Wielkość pamięci flash | 64 MB |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,63 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Port RS-232 | 1 |
| Wi-Fi | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Prędkość drukowania | |
| Kolor | Nie |
| Maksymalna szerokość drukowania | 5,6 cm |
| Maksymalna rozdzielczość | 203 x 203 DPI |
| Minimalna długość druku | 100 cm |
| Prędkość druku | 152,4 mm/s |
| Technologia druku | bezpośrednio termiczny |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto palety | 353,5 kg |
| Wysokość brutto palety | 18,5 cm |
| Produktów na palecie | 108 szt. |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 6 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 36 szt. |
Gwarancja 24 miesiące