Producenci
Brother TD-2135N drukarka etykiet bezpośrednio termiczny 300 x 300 DPI 152,4 mm/s Przewodowy i Bezprzewodowy Przewodowa sieć LAN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Konstrukcja | |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Biały Szary |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,33 kg |
| Głębokość produktu | 215 mm |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Wysokość produktu | 172 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2012 R2 Windows Server 2022 Windows Server 2012 Windows Server 2019 Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Windows 10 Windows 8 Windows 11 |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Wielkość pamięci flash | 64 MB |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny, USB |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Opcjonalne rozwiązania komunikacyjne | Szeregowy (RS-232) |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Maksymalna rozdzielczość | 300 x 300 DPI |
| Maksymalna szerokość drukowania | 100 cm |
| Prędkość druku | 152,4 mm/s |
| Technologia druku | bezpośrednio termiczny |
Gwarancja 24 miesiące