Producenci
Brother TD-2320D203 drukarka etykiet bezpośrednio termiczny 203 x 203 DPI 152 mm/s Przewodowa Przewodowa sieć LAN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Konstrukcja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, USB |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,59 kg |
| Wysokość produktu | 158 mm |
| Głębokość produktu | 224 mm |
| Szerokość produktu | 119 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2016 Windows Server 2022 Windows Server 2019 |
| Wydajność | |
| Wbudowane kody kreskowe | UPC-A GS1 DataBar POSTNET CODABAR (NW-7) Code 128 (A/B/C) MaxiCode Macierz danych UPC-E MSI Code 93 Micro QR Code EAN8 EAN13 QR Code Code 39 AZTECCODE |
| Wielkość pamięci flash | 64 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,63 kg |
| Szerokość opakowania | 306 mm |
| Wysokość opakowania | 325 mm |
| Głębokość opakowania | 181 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny, USB |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Port USB | Tak |
| Port RS-232 | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Przechowywanie części zamiennych | 5 lat(a) |
| Kraj pochodzenia | Wietnam |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Prędkość drukowania | |
| Maksymalna szerokość drukowania | 5,9 cm |
| Technologia druku | bezpośrednio termiczny |
| Kolor | Nie |
| Prędkość druku | 152 mm/s |
| Maksymalna rozdzielczość | 203 x 203 DPI |
| Minimalna długość druku | 6,4 mm |
| Dane logistyczne | |
| Produktów na palecie | 60 szt. |
| Wysokość brutto palety | 17,8 cm |
| Waga brutto palety | 631,2 kg |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 20 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 4 szt. |
| Obsługa papieru | |
| Maksymalna długość etykiety | 3 m |
| Maksymalna średnica rolki | 12,7 cm |
| Wymiary rdzenia | 3,81 cm |
| Grubość nośnika | 0.058 - 0.279 mm |
Gwarancja 24 miesiące