Producenci
Brother TD-4210D drukarka etykiet bezpośrednio termiczny 203 x 203 DPI 203 mm/s Przewodowa
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Konstrukcja | |
| Typ ekranu | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Szary Biały |
| Moc | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 260 mm |
| Waga produktu | 3,06 kg |
| Szerokość produktu | 265 mm |
| Głębokość produktu | 335 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 40% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 90 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 85% |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Windows 10 Windows 7 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Wielkość pamięci flash | 64 MB |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,98 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny, USB |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Prędkość drukowania | |
| Styl tekstu | Surround Shadow light Pogrubiony Italski Invert Shadow Normalny Linie poziome |
| Prędkość druku | 8 lpm 203 mm/s |
| Kolor | Nie |
| Maksymalna wysokość druku | 10,4 cm |
| Maksymalna rozdzielczość | 203 x 203 DPI |
| Technologia druku | bezpośrednio termiczny |
| Dane logistyczne | |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 48 szt. |
| Waga brutto palety | 206,2 kg |
| Produktów na palecie | 48 szt. |
| Wysokość brutto palety | 17,1 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 8 szt. |
| Obsługa papieru | |
| Maksymalna szerokość etykiety | 11,8 cm |
| Wymiary rdzenia | 1,27 cm |
Gwarancja 24 miesiące