Producenci
Brother TD-4420DN drukarka etykiet bezpośrednio termiczny 203 x 203 DPI 203 mm/s Przewodowa Przewodowa sieć LAN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Typ ekranu | Nie |
| Moc | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 335 mm |
| Szerokość produktu | 265 mm |
| Wysokość produktu | 256 mm |
| Waga produktu | 3,1 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 40% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 85% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 90 °C |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Windows 8 Windows 7 Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2008 R2 Windows Server 2008 Windows Server 2012 R2 Windows Server 2012 Windows Server 2016 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 8.0 iOS 9.0 iOS 9.0 iOS 9.0 iOS 9.0 Android 9.0 iOS 11.0 Android 5.0 Android 5.0 Android 4.0 Android 4.0 Android 4.0 Android 4.0 Android 4.0 Android 4.0 Android 7.0 Android 7.0 Android 7.0 Android 6.0 iOS 10.0 iOS 12 iOS 8.0 iOS 8.0 iOS 8.0 iOS 8.0 iOS 8.0 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Wydajność | |
| Liczba czcionek | 6 |
| Języki opisu strony | ZPL II ESC P Raster_P |
| Wielkość pamięci flash | 64 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Style czcionek | Brougham,Brussels,Helsinki,Letter Gothic,San Diego |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,02 kg |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny, USB |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zestaw oprogramowania deweloperskiego (SDK) | Tak |
| Rolka startowa w zestawie | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Port RS-232 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wi-Fi | Nie |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Data i czas drukowania | Tak |
| Diody LED | Błąd, Zasilanie, Status |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Liczba języków | 18 |
| Przechowywanie części zamiennych | 5 lat(a) |
| Obsługa języków | Niemiecki Angielski Norweski Polski Turecka Rosyjski Duński Szwedzki Włoski Holenderski Francuska Hiszpański Japońska Czeska Fiński Węgierska Portugalski Chińska uproszczona |
| Prędkość drukowania | |
| Styl tekstu | Shadow light Pogrubiony Italski Invert Shadow Surround Normalny Linie poziome |
| Prędkość druku | 8 lpm 203 mm/s |
| Maksymalna rozdzielczość | 203 x 203 DPI |
| Technologia druku | bezpośrednio termiczny |
| Maksymalna wysokość druku | 10,4 cm |
| Kolor | Nie |
| Druk lustrzany | Tak |
| Maksymalna długość nośnika | 3 m |
| Dane logistyczne | |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 8 szt. |
| Waga brutto palety | 176,4 kg |
| Produktów na palecie | 40 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 40 szt. |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Wysokość brutto palety | 14,3 cm |
| Obsługa papieru | |
| Maksymalna średnica rolki | 12,7 cm |
| Wymiary rdzenia | 1,27 cm |
| Maksymalna szerokość etykiety | 11,8 cm |
Gwarancja 24 miesiące