Producenci
Brother TD4650TNWB drukarka etykiet bezpośrednio termiczny/termotransferowy 203 x 203 DPI 203,2 mm/s Przewodowy i Bezprzewodowy Przewodowa sieć LAN Wi-Fi Bluetooth
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Konstrukcja | |
| Typ ekranu | LCD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 2,3" |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,8 kg |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Głębokość produktu | 440 mm |
| Wysokość produktu | 247 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 40% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 25 - 85% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 10 - 90 °C |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.7 Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Windows 8.1 Windows 7 Windows 10 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2016 Windows Server 2012 Windows Server 2012 R2 Windows Server 2008 R2 Windows Server 2008 |
| Wydajność | |
| Wielkość pamięci flash | 128 MB |
| Wbudowane kody kreskowe | MaxiCode Interleaved 2/5 Code-128 Codabar Library Code 39 AZTECCODE Code 93 POSTNET EAN128 EAN8 PDF417 UPC-A GS1 DataBar ITF-14 UPC-E EAN13 QR Code CODABAR (NW-7) Code 128 (A/B/C) Code 11 MicroPDF417 Code 49 |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,77 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny, USB |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11b |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Port RS-232 | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Port USB | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Przechowywanie części zamiennych | 5 lat(a) |
| Prędkość drukowania | |
| Technologia druku | bezpośrednio termiczny/termotransferowy |
| Maksymalna rozdzielczość | 203 x 203 DPI |
| Maksymalna szerokość drukowania | 10,8 cm |
| Prędkość druku | 203,2 mm/s |
| Kolor | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Produktów na palecie | 30 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 6 szt. |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 30 szt. |
| Waga brutto palety | 163,2 kg |
| Wysokość brutto palety | 13,8 cm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Obsługa papieru | |
| Maksymalna średnica rolki | 12,7 cm |
| Maksymalna szerokość etykiety | 11,2 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z gorącymi częściami drukarki, mogą powodować oparzenia. Uważaj na elementy ruchome drukarki, aby uniknąć urazów. Chroń urządzenie przed wnikaniem ciał obcych, płynów i kurzu, aby zapobiec uszkodzeniu. |
Gwarancja 24 miesiące