Producenci
Brother TJ-4020TN drukarka etykiet bezpośrednio termiczny/termotransferowy 203 x 203 DPI 254 mm/s Przewodowa Przewodowa sieć LAN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
| Konstrukcja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Typ ekranu | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 530 mm |
| Waga produktu | 9,42 kg |
| Wysokość produktu | 370 mm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 25 - 85% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2012 R2 Windows Server 2012 Windows Server 2019 Windows Server 2016 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Wydajność | |
| Wbudowane kody kreskowe | EAN8 TLC39 EAN13 QR Code GS1 DataBar CODABAR (NW-7) Code 128 (A/B/C) Industrial 2/5 MicroPDF417 MaxiCode Interleaved 2/5 Macierz danych Code 39 AZTECCODE Code 93 PDF417 UPC-E ITF-14 EAN128 Code 49 |
| Języki opisu strony | ZPL II EPL2 DPL |
| Wielkość pamięci flash | 128 MB |
| Liczba czcionek | 8 |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 11 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw oprogramowania deweloperskiego (SDK) | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny, USB |
| Porty i interfejsy | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Port RS-232 | 1 |
| Wi-Fi | Nie |
| Port USB | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Obsługa języków | Fiński Norweski Portugalski Włoski Niemiecki Angielski Holenderski Francuska Hiszpański Duński Szwedzki |
| Diody LED | Błąd, Zasilanie, Status |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Prędkość drukowania | |
| Maksymalna szerokość drukowania | 10,7 cm |
| Technologia druku | bezpośrednio termiczny/termotransferowy |
| Maksymalna rozdzielczość | 203 x 203 DPI |
| Maksymalna długość nośnika | 25,4 m |
| Prędkość druku | 254 mm/s |
| Kolor | Nie |
| Minimalna długość druku | 5 mm |
| Dane logistyczne | |
| Produktów na palecie | 20 szt. |
| Waga brutto palety | 238,4 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 20 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 5 szt. |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Wysokość brutto palety | 16,3 cm |
| Obsługa papieru | |
| Wymiary rdzenia | 7,62 cm |
| Maksymalna średnica rolki | 20,3 cm |
| Maksymalna szerokość etykiety | 12 cm |
| Długość taśmy | 450 m |
| Szerokość taśmy | 4 cm |
Gwarancja 24 miesiące