Producenci
Brother TJ4005DN drukarka etykiet bezpośrednio termiczny 203 x 203 DPI 152 mm/s Przewodowa Przewodowa sieć LAN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ ekranu | Nie |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 436 mm |
| Szerokość produktu | 248 mm |
| Wysokość produktu | 274 mm |
| Waga produktu | 9,2 kg |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.3 Panther Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.2 Jaguar Mac OS X 13.0 Ventura Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.5 Leopard Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 8.1 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS 9.0 iOS 9.0 iOS 9.0 iOS 9.0 Android 9.0 Android 10.0 Android 10.0 Android 7.0 Android 7.0 Android 7.0 Android 5.0 iOS 10.0 Android 11.0 iOS 11.0 iOS 11.0 iOS 14 iOS 14 Android 5.0 iOS 12 iOS 13 iOS 13 Android 8.0 Android 8.0 Android 6.0 Android 12.0 |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2016 Windows Server 2012 R2 |
| Wydajność | |
| Wbudowane kody kreskowe | Code 49 EAN14 Interleaved 2/5 EAN13 UPC-A UPC-E MSI CODABAR (NW-7) Code 128 (A/B/C) Code 11 LOGMARS POSTNET EAN128 ITF-14 Code 93 TELEPEN EAN8 Deutsche Post Leitcode Deutsche Post Identcode |
| Wielkość pamięci flash | 128 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny, USB |
| Porty i interfejsy | |
| Port RS-232 | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Port USB | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Prędkość druku | 152 mm/s |
| Maksymalna rozdzielczość | 203 x 203 DPI |
| Technologia druku | bezpośrednio termiczny |
| Kolor | Nie |
| Maksymalna szerokość drukowania | 10,7 cm |
| Obsługa papieru | |
| Maksymalna długość nośników | 25,4 m |
| Maksymalna szerokość etykiety | 12 cm |
Gwarancja 24 miesiące