Producenci
Brother TN-2420TWIN kaseta z tonerem 2 szt. Oryginalny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Cechy | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 2 |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Rodzaj dostawy | Bliźniaczy pakiet |
| Kraj pochodzenia | Wietnam |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 2 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3000 stron(y) |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 896 g |
| Głębokość produktu | 178 mm |
| Wysokość produktu | 354 mm |
| Szerokość produktu | 188 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,55 kg |
| Dane logistyczne | |
| Wysokość brutto palety | 17,5 cm |
| Produktów na palecie | 96 szt. |
| Warstwy na paletę | 8 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 48 szt. |
| Waga brutto palety | 177,4 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 6 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami. Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą. Chronić przed dziećmi. |
Gwarancja 24 miesiące