Producenci
Brother TN-249C kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Cyjan
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
| Cechy | |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kraj pochodzenia | Wietnam |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 4000 stron(y) |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 389 mm |
| Waga produktu | 396 g |
| Głębokość produktu | 155 mm |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 819 g |
| Dane logistyczne | |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 6 szt. |
| Waga brutto palety | 194 kg |
| Warstwy na paletę | 9 szt. |
| Wysokość brutto palety | 17,2 cm |
| Produktów na palecie | 216 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 54 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą. Chronić przed dziećmi. Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Gwarancja 24 miesiące