Producenci
Brother TN-3170 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
| Cechy | |
| Model | Oryginalny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 7000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 148 mm |
| Waga produktu | 755 g |
| Wysokość produktu | 358 mm |
| Szerokość produktu | 198 mm |
| Dane opakowania | |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 200 x 360 x 150 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,31 kg |
| Pozostałe funkcje | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Dane logistyczne | |
| Produktów na palecie | 150 szt. |
| Waga brutto palety | 198 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 5 szt. |
| Warstwy na paletę | 10 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Wysokość brutto palety | 18 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 50 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Przechowywać w suchym i dobrze wentylowanym miejscu. Nie wolno wyrzucać zużytych tonerów do zwykłego śmietnika. Należy je oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych. |
Gwarancja 24 miesiące