Producenci
Brother TN-3280 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
| Cechy | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Zwrot i recykling kaset | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność (w czerni, format A4,ISO/IEC 19752) | 8000 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 8000 stron(y) |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 801 g |
| Głębokość produktu | 153 mm |
| Wysokość produktu | 360 mm |
| Szerokość produktu | 199 mm |
| Dane opakowania | |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 360 x 195 x 150 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,32 kg |
| Pozostałe funkcje | |
| Kolor | Nie |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Dane logistyczne | |
| Warstwy na paletę | 10 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 50 szt. |
| Produktów na palecie | 150 szt. |
| Wysokość brutto palety | 18 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 5 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Waga brutto palety | 582 kg |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed dziećmi. Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami. Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące |
Gwarancja 24 miesiące