Producenci
Brother TN-328M kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Purpurowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Cechy | |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 6000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Model | Oryginalny |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 340 mm |
| Waga produktu | 552 g |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Szerokość produktu | 166 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 910 g |
| Pozostałe funkcje | |
| Kolor | Tak |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto palety | 143,3 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 6 szt. |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Wysokość brutto palety | 17,4 cm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 36 szt. |
| Produktów na palecie | 144 szt. |
Gwarancja 24 miesiące