Producenci
Brother TN-3330 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Zwrot i recykling kaset | Tak |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3000 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,15 kg |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 290 x 132 x 81 mm |
| Waga produktu | 620 g |
| Pozostałe funkcje | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 362 x 201 x 149 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
Gwarancja 24 miesiące