Producenci
Brother TN-3380 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
| Cechy | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 8000 stron(y) |
| Kraj pochodzenia | Wietnam |
| Zwrot i recykling kaset | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Oryginalny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 362 mm |
| Szerokość produktu | 201 mm |
| Waga produktu | 722 g |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 290 x 132 x 81 mm |
| Głębokość produktu | 149 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,24 kg |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 362 x 201 x 149 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto palety | 178 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 5 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Wysokość brutto palety | 18,4 cm |
| Produktów na palecie | 150 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 50 szt. |
| Warstwy na paletę | 10 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą. Chronić przed dziećmi. Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami. |
Gwarancja 24 miesiące