Producenci
Brother TN-3380TWIN kaseta z tonerem 2 szt. Oryginalny Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Cechy | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 16000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Model | Oryginalny |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Zwrot i recykling kaset | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 293 mm |
| Waga produktu | 1,4 kg |
| Wysokość produktu | 363 mm |
| Głębokość produktu | 205 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,01 kg |
| Pozostałe funkcje | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Dane logistyczne | |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 56 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 8 szt. |
| Waga brutto palety | 118,8 kg |
| Produktów na palecie | 56 szt. |
| Warstwy na paletę | 7 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Wysokość brutto palety | 15,8 cm |
Gwarancja 24 miesiące