Producenci
Brother TN-3520 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Cechy | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Ekstra (Super) Wysoka wydajność |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kraj pochodzenia | Wietnam |
| Model | Oryginalny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 20000 stron(y) |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Waga produktu | 1,14 kg |
| Wysokość produktu | 251 mm |
| Szerokość produktu | 361 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,59 kg |
| Pozostałe funkcje | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 27 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 3 szt. |
| Wysokość brutto palety | 16,4 cm |
| Warstwy na paletę | 9 szt. |
| Produktów na palecie | 81 szt. |
| Waga brutto palety | 153,5 kg |
Fabryczna Gwarancja 6 miesięcy