Producenci
Brother TN-3600XXL kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Cechy | |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kraj pochodzenia | Wietnam |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj naboju z atramentem | Ekstra (Super) Wysoka wydajność |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 11000 stron(y) |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 361 mm |
| Waga produktu | 728 g |
| Głębokość produktu | 249 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,31 kg |
| Dane logistyczne | |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Wysokość brutto palety | 17,8 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 24 szt. |
| Waga brutto palety | 99,6 kg |
| Produktów na palecie | 72 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 4 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą. Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami. Chronić przed dziećmi. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące |
Gwarancja 24 miesiące