Producenci
Brother TN-821XLBK kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 12000 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 187 mm |
| Waga produktu | 674 g |
| Wysokość produktu | 406 mm |
| Szerokość produktu | 226 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,26 kg |
| Dane logistyczne | |
| Produktów na palecie | 96 szt. |
| Wysokość brutto palety | 17,3 cm |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 24 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 6 szt. |
| Waga brutto palety | 139,9 kg |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i dobrze wentylowanym miejscu. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Nie wolno wyrzucać zużytych tonerów do zwykłego śmietnika. Należy je oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych. |
Gwarancja 24 miesiące