Producenci
Brother TN-821XXLBK kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
| Cechy | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 15000 stron(y) |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 187 mm |
| Waga produktu | 716 g |
| Wysokość produktu | 406 mm |
| Szerokość produktu | 226 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,3 kg |
| Dane logistyczne | |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 24 szt. |
| Produktów na palecie | 96 szt. |
| Waga brutto palety | 143,8 kg |
| Wysokość brutto palety | 17,1 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 6 szt. |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
Gwarancja 24 miesiące