Producenci
Brother TZE-252 taśmy do etykietowania Czerwony na białym
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Cechy | |
| Odporny na ciepło | Tak |
| Typ taśmy | TZe |
| Test zamrażalnika | Tak |
| Olejoodporny | Tak |
| Odporne na zimno | Tak |
| Kolor etykiety | Czerwony na białym |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Odporność na promieniowanie UV | Tak |
| Odporny na chemikalia | Tak |
| Wodoodporny | Tak |
| Nadaje się do powierzchni z teksturą | Tak |
| Odporny na zadrapania | Tak |
| Technologia druku | Termotransferowy |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Tak |
| Odporny na ścieranie | Tak |
| Nadaje się do każdej powierzchni | Tak |
| Test mikrofali | Tak |
| Elastyczność | Tak |
| Termokurczliwy | Tak |
| Przechowywanie części zamiennych | 5 lat(a) |
| Płytkowy | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Szerokość produktu | 28 mm |
| Szerokość opakowania | 340 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 94 g |
| Długość taśmy | 8 m |
| Szerokość taśmy | 2,4 cm |
| Głębokość produktu | 68 mm |
| Wysokość opakowania | 275 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Waga produktu | 64 g |
| Głębokość opakowania | 435 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Rozmiar taśmy | 2,4 cm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 48219090 |
| Produktów na palecie | 2400 szt. |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 24 szt. |
| Wysokość brutto palety | 16,9 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 4 szt. |
| Waga brutto palety | 256,1 kg |
Gwarancja 24 miesiące