Producenci
Brother TZE-B31 taśmy do etykietowania Czarny na pomarańczowym fluorescencyjnym
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Cechy | |
| Wodoodporny | Tak |
| Odporny na ścieranie | Tak |
| Technologia druku | Termotransferowy |
| Nadaje się do każdej powierzchni | Tak |
| Test zamrażalnika | Tak |
| Odporność na promieniowanie UV | Tak |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Kolor etykiety | Czarny na pomarańczowym fluorescencyjnym |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Typ taśmy | TZe |
| Olejoodporny | Tak |
| Odporny na chemikalia | Tak |
| Odporny na ciepło | Tak |
| Test mikrofali | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Odporny na zadrapania | Tak |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Tak |
| Odporne na zimno | Tak |
| Przechowywanie części zamiennych | 5 lat(a) |
| Płytkowy | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 71 mm |
| Długość taśmy | 5 m |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Wysokość produktu | 104 mm |
| Szerokość taśmy | 1,2 cm |
| Szerokość opakowania | 212 mm |
| Wysokość opakowania | 255 mm |
| Waga produktu | 36 g |
| Głębokość opakowania | 377 mm |
| Szerokość produktu | 17 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 55 g |
| Pozostałe funkcje | |
| Rozmiar taśmy | 1,2 cm |
| Dane logistyczne | |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 36 szt. |
| Produktów na palecie | 3600 szt. |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Waga brutto palety | 233,3 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 6 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 48219090 |
| Wysokość brutto palety | 16,2 cm |
Gwarancja 24 miesiące