Producenci
Brother TZE-SL261 taśmy do etykietowania Czarny na białym
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Cechy | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Typ taśmy | TZe |
| Kolor produktu | Biały |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Przechowywanie części zamiennych | 5 lat(a) |
| Kolor etykiety | Czarny na białym |
| Odporny na zadrapania | Tak |
| Płytkowy | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 40 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 82 g |
| Wysokość produktu | 85 mm |
| Szerokość taśmy | 3,6 cm |
| Głębokość produktu | 65 mm |
| Waga produktu | 34 g |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Długość taśmy | 8 m |
| Dane logistyczne | |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 96 szt. |
| Waga brutto palety | 323,3 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Wysokość brutto palety | 17,3 cm |
| Produktów na palecie | 1920 szt. |
| Warstwy na paletę | 12 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 8 szt. |
Gwarancja 24 miesiące