Producenci
Bruzdownica MAKITA 1800W SG150 35x45 150mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Port do odsysania pyłu | Tak |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Kolor produktu | Czarny Niebieski |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Moc pobierana | 1800 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 420 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Waga produktu | 5,7 kg |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Wydajność | |
| Szerokość cięcia (max) | 3,5 cm |
| Głębokość cięcia (min.) | 7 mm |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 7800 RPM |
| Średnica dysku | 15 cm |
| Głębokość cięcia (max) | 4,5 cm |
| Szerokość cięcia (min.) | 7 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Walizka | Tak |
Gwarancja 24 miesiące