Producenci
Brytfanna WMF Vitalis 3,5lL 17.4102.6040 (Stal nierdzewna, szkło, silikon)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Materiały | Szkło, Silikon, Stal nierdzewna |
| Objętość | 3,5 l |
| Odpowiedni do typów piekarników | Ceramika Indukcja Gaz |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Tworzywo wieka | Szkło |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Głębokość produktu | 215 mm |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,6 kg |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie stojak do pieczenia | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące