Producenci
Butelka BRITA Fill&Go Active (kolor fioletowy)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Fioletowy |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Kolor paska | Fioletowy |
| Dedykowane płci | Chłopak, dziewczyna |
| Najlepsze zastosowania | Sport |
| Pojemność | 600 ml |
| Wolny od Bisfenolu A | Tak |
| Materiały | Plastik |
| Kolorystyka | Jednolity |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 222 mm |
| Średnica | 7,2 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać uszkodzonych lub niesprawnych filtrów. Nie napełniać gorącymi płynami. Myć ręcznie przy użyciu łagodnych detergentów. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące