Producenci
Butelka filtrująca Brita Vital Fill&Go 0,6l różowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Cechy | |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Nie |
| Kolorystyka | Jednolity |
| Najlepsze zastosowania | Codzienne użytkowanie |
| Kolor produktu | Przezroczysty Różowy |
| Pojemność | 600 ml |
| Dedykowane płci | Mężczyzna/Kobieta |
| Rodzaj zakrętki | Pokrywka z klapką |
| Łatwy do uchwycenia | Tak |
| Typ filtra wody | Butelka filtrująca wodę |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 7,2 cm |
| Wysokość produktu | 227 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Zawartość opakowania | MicroDisc |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Myć ręcznie przy użyciu łagodnych detergentów. Nie napełniać gorącymi płynami. Nie używać uszkodzonych lub niesprawnych filtrów. |
| Ekspozycja | |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Łatwy w użyciu | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące