Producenci
Butelka termiczna Kambukka Elton Insulated 600ml, Nightfall
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Cechy | |
| Łatwe otwieranie | Tak |
| Czas utrzymania chłodzenia | 22 h |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odporność na przeciekanie | Tak |
| Tworzywo wnętrza | Stal nierdzewna |
| Typ produktu | Butelka termiczna |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Podtrzymywanie gorąca | 10 godzin |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 197 mm |
| Średnica | 7,4 cm |
| Wysokość (bez pokrywy) | 16,2 cm |
| Pojemność | 600 ml |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie stosować do gorących, wybuchowych lub trujących płynów. Zachować ostrożność przy nalewaniu wrzątku, może powodować oparzenia. Produkt nie jest przeznaczony do przechowywania substancji niebezpiecznych ani chemikaliów. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące