Producenci
C-TECH DVDCT5111 dysk optyczny DVD±RW Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Mechanizm ładujący | Z przodu |
| Wewnętrzny | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 145 mm |
| Waga produktu | 310 g |
| Wysokość produktu | 18 mm |
| Szerokość produktu | 147 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 7 Windows XP Windows 8 |
| Wydajność | |
| Obsługa typów dysków | DVD+RW CD-R CD-RW DVD+R DVD-R DVD-RAM DVD-RW CD-ROM |
| Napęd optyczny | DVD±RW |
| Średnica dysku optycznego | 120 mm 80 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Przeznaczenie | Komputer stacjonarny/Laptop |
| Prędkość odczytu | |
| Prędkość odczytu CD-RW | 16x |
| Prędkość odczytu DVD-RW | 6x |
| Prędkość odczytu DVD+R | 8x |
| Prędkość odczytu DVD+RW | 6x |
| Prędkość odczytu CD-ROM | 24x |
| Prędkość odczytu DVD-R | 8x |
| Prędkość pisania | |
| Prędkość zapisu DVD-R dwuwarstwowej | 4x |
| Szybkość zapisu CD-R | 16x |
| Prędkość zapisu DVD+RW | 4x |
| Prędkość zapisu CD-RW | 16x |
| Prędkość zapisu DVD+R | 8x |
| Prędkość zapisu DVD-R | 8x |
| Szybkość zapisu CD | 24x |
| Prędkość zapisu CD-R | 24x |
Gwarancja 24 miesiące