Producenci
C6000AE 4IN WIDE AUTOCUTTER/COLOUR LABEL PRINTER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 340 mm |
| Waga produktu | 23 kg |
| Wysokość produktu | 326 mm |
| Głębokość produktu | 565 mm |
| Wydajność | |
| Języki opisu strony | ESC/Labe |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 705 mm |
| Wysokość opakowania | 495 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 27,6 kg |
| Szerokość opakowania | 520 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Port USB | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Obsługiwane nośniki | Continuous label, Continuous media, Die-cut label, Black mark paper, Black mark label |
| Prędkość drukowania | |
| Kolor | Tak |
| Sposób wydruku | Epson PrecisionCore |
| Minimalna długość druku | 11,2 cm |
| Maksymalna szerokość drukowania | 10,8 cm |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 1200 DPI |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Prędkość druku | 119 mm/s |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Produktów na palecie | 8 szt. |
| Produkty na palecie (UK) | 8 szt. |
| Obsługa papieru | |
| Auto-cutter | Tak |
| Maksymalna średnica rolki | 20,3 cm |
Gwarancja 24 miesiące