Producenci
CABLE MANAGEMENT SLEEVE - 2 M/.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS CE |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Nylon, Poliester |
| Model | Tuleja kablowa |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 2000 mm |
| Szerokość produktu | 25 mm |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Waga produktu | 85 g |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 254 mm |
| Głębokość opakowania | 327 mm |
| Wysokość opakowania | 26 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 350 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 30 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 532 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 250 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 520 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85389099 |
Gwarancja 24 miesiące