Producenci
CASE PSU ATX2.31 1000W/GP-UD1000GM PG5 GIGABYTE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Moc | |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 25 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Czas wstrzymania | 16 ms |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe Krótkie spięcie Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Nadprądowe |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 25 A |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 83,3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Łączna moc (+12 V) | 999,6 W |
| Wydajność | 90% |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Łączna moc (+5 V) | 125 W |
| Łączna moc (+3.3 V) | 125 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Łączna moc | 1000 W |
| Prąd wejściowy | 15 - 6.5 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | PC |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Technologia łożysk | HDB |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Procesor, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
| Porty i interfejsy | |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 3 |
| Długość kabla płyty głównej | 61 cm |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 6 |
| Ilość złączy zasilających SATA | 8 |
| Złącze napędu dyskietek | 1 |
| Długość kabla zasilającego CPU | 60 cm |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów. Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu. |
Gwarancja 24 miesiące