Producenci
CASIO FX-85CEX KALKULATOR NAUKOWY, BIUROWY, SZKOLNY, 379 FUNKCJI, 77X166MM, CZARNY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Kieszonkowy |
| Ilość klawiszy | 50 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Kalkulator naukowy |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Osłona | Tak |
| Moc | |
| Typ obsługiwanych baterii | LR44 |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Źródło zasilania | Bateria/Energia słoneczna |
| Czas eksploatacji baterii | 1 lat(a) |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 11,1 mm |
| Wysokość produktu | 165,5 mm |
| Waga produktu | 90 g |
| Szerokość produktu | 77 mm |
| Wydajność | |
| Liczba funkcji | 379 |
| Konwersja pomiędzy | Ułamek Dziesiętny Procent |
| Losowy numer / generator liczb całkowitych | Tak |
| Kod QR | Tak |
| Konwersja kątów ze stopni | Radian Gradian |
| Wyświetlacz | |
| Wychylny ekran | Nie |
| Rozdzielczość | 192 x 63 px |
| Podświetlany ekran | Nie |
| Drugi ekran | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. Nie demontować urządzenia samodzielnie. Nie dopuszczać do kontaktu urządzenia z wodą. |
Gwarancja 24 miesiące