Producenci
CASIO FX-85ESPLUS-2 B KALKULATOR NAUKOWY 252 FUNKCJE, 77X162MM, KARTONIK, CZARNY (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Kieszonkowy |
| Liczba funkcji | 252 |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Model | Kalkulator naukowy |
| Moc | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Typ baterii | LR44 |
| Źródło zasilania | Bateria/Energia słoneczna |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 13,8 mm |
| Szerokość produktu | 77 mm |
| Wysokość produktu | 161,5 mm |
| Waga produktu | 105 g |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | Igłowy |
| Ilość cyfr na wyświetlaczu | 12 |
| Wychylny ekran | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie dopuszczać do kontaktu urządzenia z wodą. Trzymać z dala od dzieci. Nie demontować urządzenia samodzielnie. |
Gwarancja 24 miesiące