Producenci
CASIO FX-991CW KALKULATOR NAUKOWY BOX. Czarny.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Osłona | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Kalkulator naukowy |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Układ | Kieszonkowy |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Typ obsługiwanych baterii | LR44 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 95 g |
| Głębokość produktu | 107 mm |
| Szerokość produktu | 77 mm |
| Wysokość produktu | 162 mm |
| Wydajność | |
| Losowy numer / generator liczb całkowitych | Tak |
| Zapis symboliczny | Ułamek Pi Pierwiastek |
| Konwersja pomiędzy | Dziesiętny Procent Ułamek |
| Konwersja kątów ze stopni | Gradian Radian |
| Klucz odmowy | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wychylny ekran | Nie |
| Ilość cyfr na wyświetlaczu | 12 |
| Typ wyświetlacza | Igłowy |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia samodzielnie. Trzymać z dala od dzieci. Nie dopuszczać do kontaktu urządzenia z wodą. |
Gwarancja 24 miesiące