Producenci
CASIO KALKULATOR BIUROWY GR-12C-RG POMARAŃCZOWY, 12 CYFROWY WYŚWIETLACZ
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Pamięć | |
|---|---|
| Typ nośników pamięci | Niedostępny |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Pokrywa | Nie |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Model | Podstawowy kalkulator |
| Układ | desktop |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria/Energia słoneczna |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 225 g |
| Szerokość produktu | 155 mm |
| Głębokość produktu | 209 mm |
| Wyświetlacz | |
| Podświetlany ekran | Nie |
| Przechylanie wyświetlacza | Nie |
| Drugi ekran LCD | Nie |
| Ilość cyfr na wyświetlaczu | 12 |
| Ilość wyświetlanych linii | 1 |