Producenci
CASIO KALKULATOR BIUROWY MJ-120D PLUS CZARNY, 12 CYFROWY WYŚWIETLACZ
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Podstawowy kalkulator |
| Osłona | Nie |
| Układ | Komputer stacjonarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Ilość klawiszy | 35 |
| Moc | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Źródło zasilania | Bateria/Energia słoneczna |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | LR44 |
| Czas eksploatacji baterii | 3 lat(a) |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 28,6 mm |
| Szerokość produktu | 126,5 mm |
| Waga produktu | 140 g |
| Głębokość produktu | 148 mm |
| Wydajność | |
| Zapis symboliczny | Pierwiastek |
| Kalkulacja podatku | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Podświetlany ekran | Nie |
| Drugi ekran | Nie |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Wychylny ekran | Nie |
| Łatwy do odczytu wyświetlacz | Tak |
| Ilość cyfr na wyświetlaczu | 12 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. Nie demontować urządzenia samodzielnie. Nie dopuszczać do kontaktu urządzenia z wodą. |
Gwarancja 24 miesiące