Producenci
CASIO KALKULATOR BIUROWY WODOODPORNY WM-320MT-S, 12-cyfrowy wyświetlacz, Wyjmowana klawiatura, 108,5x168,5, Poziom wodoszczelności i odporności na brud: IP54
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Kieszonkowy |
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Model | Wyświetlacz kalkulatora |
| Materiał obudowy | Plastik Guma |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wodoodporność | IP54 |
| Osłona | Nie |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Źródło zasilania | Bateria/Energia słoneczna |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 169 mm |
| Waga produktu | 175 g |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Szerokość produktu | 109 mm |
| Wydajność | |
| Konwersja pomiędzy | Procent |
| Kalkulacja podatku | Tak |
| Kalkulacja zysku | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wychylny ekran | Nie |
| Format cyfrowy separator przecinek | Standard (3 cyfrowy) |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Drugi ekran | Nie |
| Ilość cyfr na wyświetlaczu | 12 |
| Podświetlany ekran | Nie |
| Łatwy do odczytu wyświetlacz | Tak |
| Cyfrowy separator przecinek | Tak |
| Ilość wyświetlanych linii | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia samodzielnie. Nie dopuszczać do kontaktu urządzenia z wodą. Trzymać z dala od dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące