Producenci
CASIO KALKULATOR FX-85CW BOX TECHNICZNO NAUKOWY. Kalkulator zalecany dla uczniów szkół średnich i studentów, do pracy w biurze. Czarny.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Kieszonkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Kalkulator naukowy |
| Ilość klawiszy | 48 |
| Moc | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria/Energia słoneczna |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 162 mm |
| Głębokość produktu | 10,7 mm |
| Waga produktu | 96 g |
| Szerokość produktu | 77 mm |
| Wydajność | |
| Klucz odmowy | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wychylny ekran | Nie |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Ilość cyfr na wyświetlaczu | 12 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. Nie demontować urządzenia samodzielnie. Nie dopuszczać do kontaktu urządzenia z wodą. |
Gwarancja 24 miesiące