Producenci
CASIO KALKULATOR KIESZONKOWY SL-310UC-BK CZARNY, 10 CYFROWY WYŚWIETLACZ
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Pamięć | |
|---|---|
| Typ nośników pamięci | Niedostępny |
| Konstrukcja | |
| Osłona | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Podstawowy kalkulator |
| Układ | Kieszonkowy |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria/Energia słoneczna |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 8,4 mm |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Głębokość produktu | 118 mm |
| Waga produktu | 50 g |
| Wydajność | |
| Kalkulacja podatku | Tak |
| Kalkulacja zysku | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wychylny ekran | Nie |
| Ilość cyfr na wyświetlaczu | 10 |
| Drugi ekran | Nie |
| Cyfrowy separator przecinek | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. Nie demontować urządzenia samodzielnie. Nie dopuszczać do kontaktu urządzenia z wodą. |
Gwarancja 24 miesiące