Producenci
CASIO KALKULATOR KIESZONKOWY SL-310UC-RD CZERWONY, 10 CYFROWY WYŚWIETLACZ
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czerwony |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Ilość klawiszy | 29 |
| Osłona | Nie |
| Układ | Kieszonkowy |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Model | Podstawowy kalkulator |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Moc | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Źródło zasilania | Bateria/Energia słoneczna |
| Typ obsługiwanych baterii | LR54 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 118 mm |
| Waga produktu | 50 g |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 8 mm |
| Wydajność | |
| Kalkulacja podatku | Tak |
| Zapis symboliczny | Pierwiastek |
| Konwersja pomiędzy | Procent |
| Kalkulacja zysku | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wychylny ekran | Nie |
| Podświetlany ekran | Nie |
| Ilość wyświetlanych linii | 1 |
| Drugi ekran | Nie |
| Ilość cyfr na wyświetlaczu | 10 |
| Łatwy do odczytu wyświetlacz | Tak |
| Cyfrowy separator przecinek | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia samodzielnie. Trzymać z dala od dzieci. Nie dopuszczać do kontaktu urządzenia z wodą. |
Gwarancja 24 miesiące