Producenci
CASIO KALKULATOR NAUKOWY BIUROWY FX-350CW BOX SZARY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Kieszonkowy |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowana wydajność | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Szary |
| Model | Kalkulator naukowy |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Bateria AAA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 13,8 mm |
| Wysokość produktu | 162 mm |
| Waga produktu | 100 g |
| Szerokość produktu | 77 mm |
| Wydajność | |
| Konwersja kątów ze stopni | Stopień Radian Gradian |
| Port USB | Nie |
| Kod QR | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Ilość wyświetlanych linii | 2 |
| Ilość cyfr na wyświetlaczu | 12 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. Nie demontować urządzenia samodzielnie. Nie dopuszczać do kontaktu urządzenia z wodą. |
Gwarancja 24 miesiące