Producenci
CASIO KALKULATOR NAUKOWY FX-350CEX, 379 FUNKCJI, 77X166MM, CZARNY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Pamięć | |
|---|---|
| Typ nośników pamięci | Niedostępny |
| Konstrukcja | |
| Model | Kalkulator naukowy |
| Osłona | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Kieszonkowy |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Ilość klawiszy | 50 |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Czas eksploatacji baterii | 1 lat(a) |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 100 g |
| Wysokość produktu | 13,8 mm |
| Głębokość produktu | 165,5 mm |
| Szerokość produktu | 77 mm |
| Wydajność | |
| Kod QR | Tak |
| Zapis symboliczny | Pierwiastek |
| Konwersja pomiędzy | Ułamek Dziesiętny Procent |
| Losowy numer / generator liczb całkowitych | Tak |
| Liczba funkcji | 379 |
| Konwersja kątów ze stopni | Radian Gradian |
| Wyświetlacz | |
| Podświetlany ekran | Nie |
| Rozdzielczość | 192 x 63 px |
| Łatwy do odczytu wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Wychylny ekran | Nie |
| Ilość cyfr na wyświetlaczu | 16 |
| Drugi ekran | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. Nie demontować urządzenia samodzielnie. Nie dopuszczać do kontaktu urządzenia z wodą. |
Gwarancja 24 miesiące